Пограбування банку

Новий захоплюючий квест Пограбування банкк від The Key для компанії 2-6 чол

Жанр: пригоди. Вартість 175-200 грн/чол (175 грн/ в будні перші дві ранкові гри, інші ігри — по 200 грн./чол)

 

Уявіть, що у вас є повноцінний шанс зануритися в образ персонажів самого динамічногр блокбастера. Ціль — залишитися непоміченим , пройти через секретні ходи і лазерні ловушки, розгадати таємні шифри і обійти всі системи безпеки з допомогою співучасника-хакера. А у фіналі відкрити величезні броньовані, стальні двері і можливо скоїти справжнє пограбування.

Ітак, ви добре підготувались і час пішов! Під видом технічного персоналу ваша команда отримує доступ до приміщення, розташованого під банком і тепер двло лише за вами! Але будьте пильні! Один не вврний рух і поліція вже виїхала!

Хто з нас не уявляв себе грабіжником банку?
Адреналін, пульсуючий у скронях, напруга від якого уповільнюється дихання і стає частішим пульс, кращі друзі, поркч з якими Ви готові підти до кінця на шляху до зіркової цілі.
Залишилося лише зібрати команду і вибрати час для неймовірної пригоди .

Забронювати квест можлиал на сайті 👉 thekey.com.ua чи за телефонами

Это новый уровень квест комнат в Харькове! Только красочные декорации, уникальные механические и электронные устройства, звуки, спец эффекты!

Условия участия для детей:
В этом квесте, дети до 13 лет играют в сопровождении нашего аниматора, который является членом команды и направляет в случае необходимости (обращает внимание на те, или иные предметы, подсказки и механизмы),
либо в сопровождении своих родителей или взрослых родственников.
Стоимость услуги = стоимость 1 билета.

Скидка в день рождения и семь дней после — бесплатный билет для именинника (действительна при наличии соответствующего документа)