Пограбування банку

Новий захоплюючий квест Пограбування банкк від The Key для компанії 2-6 чол

Жанр: пригоди. Вартість 250 грн/чол

 

Уявіть, що у вас є повноцінний шанс зануритися в образ персонажів самого динамічногр блокбастера. Ціль — залишитися непоміченим , пройти через секретні ходи і лазерні ловушки, розгадати таємні шифри і обійти всі системи безпеки з допомогою співучасника-хакера. А у фіналі відкрити величезні броньовані, стальні двері і можливо скоїти справжнє пограбування.

Ітак, ви добре підготувались і час пішов! Під видом технічного персоналу ваша команда отримує доступ до приміщення, розташованого під банком і тепер двло лише за вами! Але будьте пильні! Один не вврний рух і поліція вже виїхала!

Хто з нас не уявляв себе грабіжником банку?
Адреналін, пульсуючий у скронях, напруга від якого уповільнюється дихання і стає частішим пульс, кращі друзі, поркч з якими Ви готові підти до кінця на шляху до зіркової цілі.
Залишилося лише зібрати команду і вибрати час для неймовірної пригоди .

Забронювати квест можлиал на сайті 👉 thekey.com.ua чи за телефонами

Це новий рівень квест кімнат в Харкові! Тільки барвисті декорації, унікальні механічні та електронні пристрої, звуки, спец ефекти!

Умови участі для дітей:
У цьому квесті, діти до 13 років грають в супроводі нашого аніматора, який є членом команди і направляє в разі необхідності (звертає увагу на ті, чи інші предмети, підказки та механізми), або в супроводі своїх батьків або дорослих родичів.

Вартість послуги = вартість 1 квитка.

Знижка в день народження і сім днів після — безкоштовний квиток для іменинника (дійсна при наявності відповідного документа)