Лабіринт ТРЦ Дафі

Багатофункціональний розважальний комплекс «Лабіринт»

один із самих популярних дитячих розваг на сьогодні. Проходження лабіринту може виявити чи сформувати в дитині такі життєво необхідні навички, як лідерство , вміння приймати відповідальні рішення і цілеспрямованість в досягненні поставлених завдань, вміння долати перешкоди , які виникають на шляху.

Різноманіття гірок для різного віку приємно здивує вашу дитину! Ні для кого не секрет, що діти просто обожнюють кататися на гірках! Дитина перших днів життя тільки вчиться володіти своїм тілом, здійснювати свідомі рухи . У нього розвивається координація рухів, одночасно розвиваються витривалість і спритність, долаючи страх висоти, дитина вчиться орієнтуватися у просторі. Всі ці найважливіші вміння засвоюються в першу чергу в процесі активних ігр.

Також гра в лабіринті допоможе дитині развинути перші навики соціалізаціїї з іншими дітьми, своїми однолітками. Колективне проходження перешкод в ігровій формі вчить дітей взаємодії і взаємодопомозі в командній роботі . Це одне з головних вмінь, яке формується у нас з самого дитинства і дуже впливає в майбутньому на всі етапи життя.