Диво Місто

Диво Місто це майданчик де розташоване дитяче місто Професій!

А саме:

  • супермаркет;
  • фаст-фуд;
  • лікарня;
  • перукарня;
  • заміський будиночок;
  • автозаправочна станція;
  • поліцейська дільниця;

Багатофункціональна ігрова зона для дітей від 0 до 10 років

Чудо місто це оптимальний ігровий простір для організації рольових ігор дітей, з метою розвитку їх мовлення, пізнавальних можливостей і комунікаційних навичок, а також опанування різних соціальних ролей. В ході гри дитина буде закріпляти основні базові поняття, які допоможуть їй в оволодінні і розумінні оточуючого світу.

Ігрова наповненість будиночків розвиває дрібну моторику, розвиває злагоджені рухи руки і пальців в результаті чого підвищується його увага і розумова активність. Такі ігри розвивають спостережливість, логічне мислення, усидчивість. Здійснюючи дії з дрібними деталями, дитина отримує елементарні математичні уявлення, закріплює навички рахунку. Яскраві кольори деталей модулей знайомлять дитину з основними кольорами.

Родзинкою центру є розвиваючий комплекс «Kids lend» для дітей від 6 місяців, який складений з ігор, лабіринтів, головоломок, пірамідок для найменших. Тут ваша дитина навчиться грати на ксилофоні, ударних інструментах, спробує зав’язати перші шнурки і скласти картинку з пазл.

Гірки, Батут, Водяний батут, Центрифуга, Карусель! Велике різноманіття ігрових модулей на даній ігровій зоні дозволить максимально продовжити час гри дитини на цих унікальних тренажерах.

Стрибки на батутах та оберти на каруселях розвивають ті частини мозку дитини, які відповідають за розвиток мови, здібності до читання та письма! Ми особливо рекомендуємо їх для дітей дошкільного віку. Окрім того дані атракціони сприяють укріпленню вестибулярного апарату, м’язового корсету та розвитку координації рухів.

Діти розвиваються і пізнають навколишній світ через гру. Ми раді допомогти їм у цьому захоплюючому процесі.