Батутний комплекс

Батутний комплекс — це гордість нашого центру!

Батути — це не тільки розваги але і спорт! Стрибки на батуті гарантують заряд бадьорості і гарний настрій, весело налаштований настрій в пооцесі гри і після неї. Батути мають масу переваг перед іншими видами рухливої активності!

Батут дозволяє отримати красиву осанку, грціозну походку, сформувати вірну статуру. Це особливо важливо для дітей і підлітків у яких іде формування мускулатури.

Для малюків батут просто необхідний , так як в дитячому віці дуже важливо, щоб фізичне формування дитячого тіла проходило правильно і з відповідними віку навантаженнями. Для них це свого роду варіант спортивного тренажера, на якому дитині завжди буде цікаво займатися. При цьому, отримуючи задоволення від сирибків і короткого ширяння у повітрі , непомітнр для себе дитина формує свій опорно-руховий аппарат, розвиває моторику рук і ніг, покращує координацію рухів.

Займаючись на батуті, дитина постійно удосконалює свої вміння і навички, покращує роботу серцево-судинної системи, укріплює імунітет і особисте здоров’я, розвивається вестибулярний апарат.

Для дітей активні фізичні заняття стають гарною звочкою, що неодмінно дасть про себе знати у майбутньому . А головне -дитина сама дозує свої заняття на батуті.

І звичайно ж подушка вільного падіння подарує незабутні ємоції дитині , гірки та бассейн с м’якими кубиками зробить ваш відпочинок і відпочинок вашої дитини яскравим і емоційним!

Батут-це весело ! І пам’ятайте! В процесі стрибків виробляється гормон щастя!